| Hmotnost | 1340 g |
| Výška řidítek | 700 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Backsweep | Ne |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zářez | Ne |
| Bar Adapter | Ne |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Řídítka pro kompresi | SCS |
| Tvar řídítek | Tvar T |
| Barva | čirá |
| Navrženo v | Poland |
| Vyrobeno v | China |
Pevná, ocelová řídítka. Řídítka jsou vyrobená z vysoce kvalitní tepelně zpracované oceli. Výborná T řídítka pro náročné jezdce. Řídítka nemají zářez, jsou pro SCS.
| Hmotnost | 1340 g |
| Výška řidítek | 700 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Backsweep | Ne |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zářez | Ne |
| Bar Adapter | Ne |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Řídítka pro kompresi | SCS |
| Tvar řídítek | Tvar T |
| Barva | čirá |
| Navrženo v | Poland |
| Vyrobeno v | China |