| Velikost koleček | 100, 110, 115, 120 mm |
| Barva | černá |
| Průměr osičky | 8 mm |
| Hmotnost | 1260 g |
| Hmotnost | 210 g |
| Hmotnost | 283 g |
| Pro střed kolečka | 24mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Vyrobeno v | China |
| Tvar gumy | plochý |
| Design středu kolečka | Hollow |
| Ložiska | ABEC 9 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šířka středu kolečka | 24 mm |
| Šířka gumy kolečka | 26 mm |
| Pro průměr osičky | 8mm |
| Počet kusů v balení | 2 |
| Barva gumy kolečka | modrá |
| Barva středu kolečka | vícebarevná |
| Navrženo v | Latvia |
| Navrženo v | USA |
| Navrženo v | United Kingdom |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Footspace | 330 mm |
| Tvar dropoutu | Peg Cut i Box Cut (v balení je i Box cut) |
| Velikost koleček | 100, 110 mm |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Úhel desky | 83 |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Krk desky | dvoudílný (svařovaný) |
| Materiál brzdy | plast |
| Typ brzdy | bezpružinková (Flex fender) |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Vidlice pro | IHC |
| Materiál vidlice | hliník |
| Délka tuby vidlice | 165 mm |
| C-ring na vidlici | Zabudovaný (integrovaný) |
Prémiový základ pro vlastní freestyle koloběžku zaměřený na výkon, rychlost a čistý design. Tahle trojkombinace Triad desky, Divine vidlice a Oath koleček je ideální pro jezdce, kteří chtějí lehký, ale pevný setup.
🛠️ Co sestava obsahuje:
Deska Triad Psychic
Parková deska s úzkým profilem a ostrým tvarem pro přesné ovládání ve skateparku.
Délka: 495 mm
Šířka: 120 mm
Materiál: Hliník
Krk: jednodílný, integrovaný
Brzda: Flex fender
Kolečka Oath Bermuda 110 mm
Stylová kolečka s unikátním designem.
Průměr: 110 mm
šířka středu kolečka: 24mm
šířka gumy kolečka: 26mm
Materiál: PU + hliníkové jádro
Ložiska: ABEC-9 (součástí)
Vidlice Divine IHC
Lehce designovaná IHC vidlice s čistým stříbrným finišem.
Materiál: Hliník
Kompatibilita: 110 mm kolečka
Styl: Park
Váha: cca 280 g
Kompresní systém: IHC
Styl: Skatepark / freestyle
Váha sestavy: velmi nízká
Úroveň: mirně pokročilí / pokročilí jezdci
🧰 Poznámka: Jedná se o samostatné díly, nikoliv kompletně smontovanou koloběžku. Můžeš si tak dosestavit vlastní setup podle toho, co ti sedí nejvíc.
| Velikost koleček | 100, 110, 115, 120 mm |
| Barva | černá |
| Průměr osičky | 8 mm |
| Hmotnost | 1260 g |
| Hmotnost | 210 g |
| Hmotnost | 283 g |
| Pro střed kolečka | 24mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Vyrobeno v | China |
| Tvar gumy | plochý |
| Design středu kolečka | Hollow |
| Ložiska | ABEC 9 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šířka středu kolečka | 24 mm |
| Šířka gumy kolečka | 26 mm |
| Pro průměr osičky | 8mm |
| Počet kusů v balení | 2 |
| Barva gumy kolečka | modrá |
| Barva středu kolečka | vícebarevná |
| Navrženo v | Latvia |
| Navrženo v | USA |
| Navrženo v | United Kingdom |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Footspace | 330 mm |
| Tvar dropoutu | Peg Cut i Box Cut (v balení je i Box cut) |
| Velikost koleček | 100, 110 mm |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Úhel desky | 83 |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Krk desky | dvoudílný (svařovaný) |
| Materiál brzdy | plast |
| Typ brzdy | bezpružinková (Flex fender) |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Vidlice pro | IHC |
| Materiál vidlice | hliník |
| Délka tuby vidlice | 165 mm |
| C-ring na vidlici | Zabudovaný (integrovaný) |