| Hmotnost | 218 g |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | plochý |
| Design středu kolečka | Spoked |
| Ložiska | ABEC 11 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šířka středu kolečka | 24 mm |
| Šířka gumy kolečka | 24 mm |
| Pro průměr osičky | 8mm |
| Počet kusů v balení | 2 |
| Barva gumy kolečka | černá |
| Barva středu kolečka | černá |
| Navrženo v | Czech |
| Vyrobeno v | China |
Výborný set za ještě výhodnější cenu!
Set obsahuje:
Výborné 110 mm kolečka s hliníkovým středem od nové české značky Divine. Šířka kolečka je standardní 24 mm. Ložiska ABEC 11 zaručují skvělou rychlost.
Specifikace:
Divine olej je vysoce kvalitní ložiskový olej s přísadami pro zvýšení jeho oxidační stálosti v povětrnostních podmínkách. Tento olej je ideální pro mazání ložisek při běžných teplotách do +60 °C.
Je určen pro mazání hlavového složení u freestylových koloběžek, ložisek kolečkových bruslí, skateboardů, koloběžek, jízdních kol, šicích strojů a dalších mechanicky namáhaných součástek.
Olej současně chrání mazané místo před průnikem vlhkosti, udržuje ložisko chladné i při velmi vysokých otáčkách "RPM", snižuje tření, prodlužuje životnost, eliminuje korozi, vypuzuje vodu a účinně rozpouští prach a nečistoty.
Konsistence v širokém spektru teplot.
Olej je opatřen aplikátorem pro snadné použití.
| Hmotnost | 218 g |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | plochý |
| Design středu kolečka | Spoked |
| Ložiska | ABEC 11 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šířka středu kolečka | 24 mm |
| Šířka gumy kolečka | 24 mm |
| Pro průměr osičky | 8mm |
| Počet kusů v balení | 2 |
| Barva gumy kolečka | černá |
| Barva středu kolečka | černá |
| Navrženo v | Czech |
| Vyrobeno v | China |