| Hmotnost | 900 g |
| Výška řidítek | 675 mm |
| Šířka řidítek | 585 mm |
| Backsweep | Ne |
| Materiál řidítek | hliník |
| Zářez | Ano |
| Bar Adapter | Ne |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Řídítka pro kompresi | IHC, SpiderHIC, ICS |
| Tvar řídítek | Tvar Y |
| Barva | stříbrná |
| Navrženo v | Poland |
| Vyrobeno v | China |
Velice lehká a odolná řídítka. Díky hliníku 7003 T5 jsou řídítka odolnější než většina hliníkových řídítek. Rozměry řídítek jsou doslova královské! 675x585mm. Hmotnost je také boží! Jenom 900g! Vrchní tuba řídítek je kovaná. (zesílená). Řídítka mají zářez.
| Hmotnost | 900 g |
| Výška řidítek | 675 mm |
| Šířka řidítek | 585 mm |
| Backsweep | Ne |
| Materiál řidítek | hliník |
| Zářez | Ano |
| Bar Adapter | Ne |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Řídítka pro kompresi | IHC, SpiderHIC, ICS |
| Tvar řídítek | Tvar Y |
| Barva | stříbrná |
| Navrženo v | Poland |
| Vyrobeno v | China |