| Hmotnost | 1500 g |
| Výška řidítek | 700 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Backsweep | Ano |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zářez | Ano |
| Bar Adapter | Ne |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Řídítka pro kompresi | HIC |
| Tvar řídítek | Tvar Y |
| Barva | zlatá |
| Navrženo v | France |
| Vyrobeno v | China |
Výborné, velká, ocelová řídítka. Doporučujeme všem OG riderům. Skvělé na street.
Specifikace:
| Hmotnost | 1500 g |
| Výška řidítek | 700 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Backsweep | Ano |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zářez | Ano |
| Bar Adapter | Ne |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Řídítka pro kompresi | HIC |
| Tvar řídítek | Tvar Y |
| Barva | zlatá |
| Navrženo v | France |
| Vyrobeno v | China |