| Hmotnost | 235 g |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | plochý |
| Design středu kolečka | Spoked |
| Ložiska | ABEC 9 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šířka středu kolečka | 24 mm |
| Barva | tyrkysová |
| Šířka gumy kolečka | 24 mm |
| Pro průměr osičky | 8mm |
| Barva gumy kolečka | tyrkysová |
| Počet kusů v balení | 1 |
| Barva středu kolečka | černá |
| Navrženo v | Poland |
| Vyrobeno v | China |
Model S3 zaujme na první pohled svým zajímavým vzhledem. Kolečko je pěticípe o průměru 110 mm a o šířce 24 mm(standard). V kolečku jsou osazená kvalitní ABEC-9 ložiska. Kolečko se prodává po 1 kusu.
| Hmotnost | 235 g |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | plochý |
| Design středu kolečka | Spoked |
| Ložiska | ABEC 9 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šířka středu kolečka | 24 mm |
| Barva | tyrkysová |
| Šířka gumy kolečka | 24 mm |
| Pro průměr osičky | 8mm |
| Barva gumy kolečka | tyrkysová |
| Počet kusů v balení | 1 |
| Barva středu kolečka | černá |
| Navrženo v | Poland |
| Vyrobeno v | China |