| Koloběžka pro | začátečníky |
| Hmotnost | 3600 g |
| Pro výšku jezdce | 135-165 cm |
| Backsweep | Ne |
| Výška řidítek | 580 mm |
| Šířka řidítek | 520 mm |
| Celková výška koloběžky od země | 800 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar řídítek | Tvar T |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 110 mm |
| Footspace | 350 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krk desky | dvoudílný (svařovaný) |
| Tvar dropoutu | Peg Cut (standartní tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | neintegrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | kuličkové, zapouzdřené |
| Typ vidlice | bezzávitová, dvoudílná |
| Materiál vidlice | ocel |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šířka gumy kolečka | 24 mm |
| Šířka středu kolečka | 24 |
| Design středu kolečka | Hollow |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska | ABEC 7 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bezpružinková (Flex fender) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Barva | červená |
| Navrženo v | France |
| Vyrobeno v | China |
| Minimální výška jezdce | 130 cm |
Výborná koloběžka pro začátečníky se skvělým designem. Skvělá pro naučení triků. Kolečka jsou 110mm s hliníkovým středem, bez závitová vidlice, super řídítka ve tvaru T. Co více si přát?
Výborná do skateparku.
Hlavní výhody:
Specifikace:
Článek k této koloběžce naleznete zde: https://www.scootshop.cz/unboxing-invert-supreme-1-7-12/
| Koloběžka pro | začátečníky |
| Hmotnost | 3600 g |
| Pro výšku jezdce | 135-165 cm |
| Backsweep | Ne |
| Výška řidítek | 580 mm |
| Šířka řidítek | 520 mm |
| Celková výška koloběžky od země | 800 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar řídítek | Tvar T |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 110 mm |
| Footspace | 350 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krk desky | dvoudílný (svařovaný) |
| Tvar dropoutu | Peg Cut (standartní tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | neintegrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | kuličkové, zapouzdřené |
| Typ vidlice | bezzávitová, dvoudílná |
| Materiál vidlice | ocel |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šířka gumy kolečka | 24 mm |
| Šířka středu kolečka | 24 |
| Design středu kolečka | Hollow |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska | ABEC 7 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bezpružinková (Flex fender) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Barva | červená |
| Navrženo v | France |
| Vyrobeno v | China |
| Minimální výška jezdce | 130 cm |