| Koloběžka pro | mírně pokročilí jezdci |
| Hmotnost | 3900 g |
| Pro výšku jezdce | 155-175 cm |
| Backsweep | Ne |
| Výška řidítek | 590 mm |
| Šířka řidítek | 560 mm |
| Celková výška koloběžky od země | 880 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar řídítek | Tvar T |
| Délka desky | 520 mm |
| Šířka desky | 135 mm |
| Footspace | 380 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krk desky | dvoudílný (svařovaný) |
| Tvar dropoutu | Box Cut (hranatý tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 115 mm |
| Šířka gumy kolečka | 24 mm |
| Šířka středu kolečka | 24 mm |
| Design středu kolečka | Hollow |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bezpružinková (Flex fender) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Barva | černá |
| Navrženo v | United Kingdom |
| Vyrobeno v | China |
Objavte nový svět jízdy s koloběžkou Invert Street! Tato koloběžka je navržena pro mírně pokročilé jezdce, kteří se chtějí zdokonalit v street jízdě. S hmotností pouhých 3900 gramů, je tato koloběžka lehká, ale zároveň pevná a odolná díky svému SCS kompresnímu systému, který je považován za nejpevnější na trhu.
Řidítka jsou vyrobena z pevné oceli ve tvaru T, s rozměry 590 mm na výšku a 560 mm na šířku, což zajišťuje pohodlnou a bezpečnou jízdu. Deska je vyrobena z kvalitního hliníku s rozměry 520 mm na délku, 135 mm na šířku a 380 mm na footspace, což poskytuje dostatek prostoru pro nohy při jízdě.
Nejlepší částí této koloběžky jsou její kolečka. S průměrem 115 mm a šířkou 24 mm, jsou tato kolečka ideální pro hladkou a rychlou jízdu. Kolečka jsou osazena ABEC9 ložisky, které zajišťují hladký a tichý chod.
Hlavní výhody:
Podívejte se na video, kde můžete vidět koloběžku v akci:
Specifikace:
Objednejte si svou koloběžku Invert Street ještě dnes a zažijte nový zážitek z jízdy!
| Koloběžka pro | mírně pokročilí jezdci |
| Hmotnost | 3900 g |
| Pro výšku jezdce | 155-175 cm |
| Backsweep | Ne |
| Výška řidítek | 590 mm |
| Šířka řidítek | 560 mm |
| Celková výška koloběžky od země | 880 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar řídítek | Tvar T |
| Délka desky | 520 mm |
| Šířka desky | 135 mm |
| Footspace | 380 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krk desky | dvoudílný (svařovaný) |
| Tvar dropoutu | Box Cut (hranatý tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 115 mm |
| Šířka gumy kolečka | 24 mm |
| Šířka středu kolečka | 24 mm |
| Design středu kolečka | Hollow |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bezpružinková (Flex fender) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Barva | černá |
| Navrženo v | United Kingdom |
| Vyrobeno v | China |