| Koloběžka pro | mírně pokročilí jezdci |
| Hmotnost | 4300 g |
| Pro výšku jezdce | 165-185 cm |
| Backsweep | Ne |
| Výška řidítek | 685 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Celková výška koloběžky od země | 980 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar řídítek | Tvar T |
| Délka desky | 560 mm |
| Šířka desky | 140 mm |
| Footspace | 420 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krk desky | dvoudílný (svařovaný) |
| Tvar dropoutu | Box Cut (hranatý tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 115 mm |
| Šířka gumy kolečka | 24 mm |
| Šířka středu kolečka | 24 mm |
| Design středu kolečka | Hollow |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bezpružinková (Flex fender) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Barva | černá |
| Navrženo v | United Kingdom |
| Vyrobeno v | China |
Invert se chytil trendů a představil svojí první koloběžku zaměřenou na street. Koloběžka je dělaná pro mírně pokročilé jezdce co se chtějí zlepšit na streetu. Celková hmotnost koloběžky je 4300 gramů. Kompresní systém byl zvolen SCS, jelikož je brán jako nejpevnější. Na koloběžce jsou Téčková, ocelová řidítka s rozměry 735 mm na výšku a 610 mm na šířku. Deska je vyráběna z kvalitního hliníku s rozměry 560 mm na délku, 140 mm na šířku a 420 mm na footspace. V desce je integrované hlavové složení s průmyslovými ložisky. Nejlepší část jsou kolečka, které mají průměr 115 mm a šířku 24 mm. V kolečkách jsou osazeny ABEC9 ložiska.
Hlavní výhody:
Specifikace:
| Koloběžka pro | mírně pokročilí jezdci |
| Hmotnost | 4300 g |
| Pro výšku jezdce | 165-185 cm |
| Backsweep | Ne |
| Výška řidítek | 685 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Celková výška koloběžky od země | 980 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar řídítek | Tvar T |
| Délka desky | 560 mm |
| Šířka desky | 140 mm |
| Footspace | 420 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krk desky | dvoudílný (svařovaný) |
| Tvar dropoutu | Box Cut (hranatý tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 115 mm |
| Šířka gumy kolečka | 24 mm |
| Šířka středu kolečka | 24 mm |
| Design středu kolečka | Hollow |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bezpružinková (Flex fender) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Barva | černá |
| Navrženo v | United Kingdom |
| Vyrobeno v | China |