| Koloběžka pro | mírně pokročilí jezdci |
| Hmotnost | 3740 g |
| Pro výšku jezdce | 135-165 cm |
| Backsweep | Ano |
| Výška řidítek | 580 mm |
| Šířka řidítek | 520 mm |
| Celková výška koloběžky od země | 680 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar řídítek | Tvar Y |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Footspace | 350 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krk desky | dvoudílný (svařovaný) |
| Tvar dropoutu | Peg Cut (standartní tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | ocel |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šířka gumy kolečka | 24 mm |
| Šířka středu kolečka | 24 |
| Design středu kolečka | Spoked |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska | ABEC 9 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bezpružinková (Flex fender) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Barva | zelená |
| Navrženo v | France |
| Vyrobeno v | China |
Super koloběžka vhodná pro mírně pokročilé jezdce do skateparku. S koloběžkou se vám budou dělat krásně triky jelikož váží pouhých 3740 gramů. Na koloběžku se dává deska o délce 495 mm a šířce 120 mm. V desce jsou plastové zábrany aby se materiál na koncích neohnul. Na koloběžce jsou řidítka o rozměrech 580 mm na 520 mm. Vidlice je z oceli a je na kompresní systém IHC (do vidlice se vejdou kolečka o rozměrech až 125x30 mm). Na koloběžce jsou osazeny 110 mm kolečka o šířce 24 mm s ABEC 9 ložisky.
Hlavní výhody:
Specifikace:
| Koloběžka pro | mírně pokročilí jezdci |
| Hmotnost | 3740 g |
| Pro výšku jezdce | 135-165 cm |
| Backsweep | Ano |
| Výška řidítek | 580 mm |
| Šířka řidítek | 520 mm |
| Celková výška koloběžky od země | 680 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar řídítek | Tvar Y |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Footspace | 350 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krk desky | dvoudílný (svařovaný) |
| Tvar dropoutu | Peg Cut (standartní tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | ocel |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šířka gumy kolečka | 24 mm |
| Šířka středu kolečka | 24 |
| Design středu kolečka | Spoked |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska | ABEC 9 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bezpružinková (Flex fender) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Barva | zelená |
| Navrženo v | France |
| Vyrobeno v | China |