| Hmotnost | 1450 g |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Footspace | 330 mm |
| Tvar dropoutu | Peg Cut (standartní tvar) |
| Velikost koleček | 100, 110, 115, 120 mm |
| Pro střed kolečka | 24mm, 28mm, 30mm |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Úhel desky | 83 |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Krk desky | dvoudílný (svařovaný) |
| Materiál brzdy | plast |
| Typ brzdy | bezpružinková (Flex fender) |
| Průměr osičky | 8 mm |
| Barva | červená |
| Navrženo v | United Kingdom |
| Vyrobeno v | China |
Lehká, pevná deska. PRO model jednoho z nejlepších jezdců světa Billyho Wattse. Výhodou teto desky je materiál. Je vyrobená z 7000 série hliníku. Takže deska je odolnější. Doporučujeme všem náročnějším park jezdcům.
| Hmotnost | 1450 g |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Footspace | 330 mm |
| Tvar dropoutu | Peg Cut (standartní tvar) |
| Velikost koleček | 100, 110, 115, 120 mm |
| Pro střed kolečka | 24mm, 28mm, 30mm |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Úhel desky | 83 |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Krk desky | dvoudílný (svařovaný) |
| Materiál brzdy | plast |
| Typ brzdy | bezpružinková (Flex fender) |
| Průměr osičky | 8 mm |
| Barva | červená |
| Navrženo v | United Kingdom |
| Vyrobeno v | China |